DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY

Video vrátnik pre váš RODINNÝ DOM, vaše PODNIKANIE alebo pre aj pre spoločný BYTOVÝ DOM. 

Dochádzkový systém je pre firmu veľkým prínosom. S dochádzkovým systémom vyriešite kontrolu dochádzky svojich zamestnancov ľahko a efektívne a to všetko pomocou elektronického dochádzkového systému od rôznych renomovaných výrobcov ktoré sú dostupné na trhu.

 

S dochádzkovými systémami môžete sledovať príchody a odchody zamestnancov. Ak potrebujete mať prehľad koľko času strávia v práci, tak tieto systémy sú pre Vás tie správne. Každá firma rieši kontrolu dochádzky na pravidelnej báze. Každá firma podľa svojich postupov a zvyklostí rieši dochádzku svojich zamestnancov. My Vám ponúkame overený a kvalitný kontrolný systém, ktorý umožňuje lepšie sledovať efektivitu a produktivitu práce zamestnancov a taktiež pomôže so správnym riešením pri príprave podkladov miezd.

Časy, kedy firmy zapisovali príchody a odchody do knihy alebo používali "pichačky", sú dávno minulosťou. Vďaka moderným technológiám môžete dochádzkový systém vyriešiť oveľa ľahšie a komfortnejšie.

Šetrí váš čas - Dochádzkový systém eviduje dochádzku zamestnancov do zamestnania za vás. K dispozícii máte prehľadný report.

Šetrí vaše peniaze - Kvalitná a presná evidencia dochádzky dokáže znížiť mzdové náklady.

Efektívny dochádzkový systém - Máte vždy k dispozícii presné údaje o dochádzke zamestnancov.

Kontrola v reálnom čase - Dochádzkové systémy vám dávajú možnosti si  skontrolovať, kto sa nachádza na pracovisku.

Prehľadné elektronické podklady pre mzdové oddelenie Elektronický dochádzkový systém možno tiež spárovať so mzdovým systémom. Preto tak každý mesiac dostanete precízne vypracované podklady pre riešenie výplat zamestnancom.

© 2019 Elbian spol s r.o.  CREATED BY  KiWWWi.sk

Elbian spol. s r.o.

Žirany 37, 951 74 Žirany

Telefonický kontakt: +421 (0)904 688 802

Email: info@elbian.sk

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon